Международный детский центр «АРТЕК»


Вік дітей: від 9 до 16 років.

Путівки в АРТЕК на зимові канікули 2017!

України, м. Київ, ПУЩА-ВОДИЦЯ
(097) 240-20-20
(097) 404-53-01
(099) 237-07-00
http://alta-travel.com.ua/
iccamp@ukr.net

Розташування. У 2014 році після анексії АР Крим Державне підприємство «Міжнародний дитячий центр «Артек» не припинило своєї роботи. Сьогодні ми продовжуємо працювати для українських дітей та юних миротворців з усього світу, розташувавшись в одному із заповідних куточків Києва – Пущі Водиці, на базі санаторно-курортного комплексу «Пуща Озерна».

Розміщення. Діти розміщуються у номерах з усіма зручностями по 4-6 осіб. Номери обладнані сучасними меблями – двоповерховими ліжками в залежності від віку дітей, шафами та тумбами. Будівлі комплексу спроектовані таким чином, що влітку зберігають прохолоду, а в прохолодну пору року залишаються теплими. У разі несприятливих погодних умов діти можуть пересуватися між корпусами через галереї, а великі холи та розвинена інфраструктура дозволяють організувати роботу табору в комфортних для дітей умовах.

Харчування. Для дітей організоване 5-разове збалансоване харчування. Ми прагнемо досягти рівня харчування «як удома», коли кожна дитина може їсти улюблені страви, дозувати свою порцію, приємно проводити час за прийомом їжі. Можливості комплексу дозволяють індивідуально підходити до особливих потреб дітей (дієтичне харчування, програма оздоровлення, санаторний курс).

Інфраструктура. МДЦ «АРТЕК» розташований в екологічно чистій лісопарковій зоні на території 73 га. Комплекс розрахований на 800 дітей і включає в себе чотири спальні корпуси, їдальню, кіноконцертну залу, критий басейн, лікувально-діагностичне відділення, хореографічну залу, бібліотеку, приміщення для роботи клубів, спортивні майданчики, власний пляж.

Програма. МДЦ «АРТЕК» – це унікальний простір для досліджень, відкриттів та розвитку власних талантів і здібностей. У нас немає школи («Який жах!» – схопляться за голову дорослі), але в нас є освітній і культурно-мистецький центри, що пропонують дітям разом розглянути теми в межах (і не тільки) шкільної програми. У нас немає уроків («Ура!» – радісні вигуки дітей), але ми вчимося під час освітніх квестів і дослідницьких експедицій, екскурсій і майстер-класів від фахівців вищого гатунку, ми сміливо вступаємо в дебати і пропонуємо роботу в експериментальних лабораторіях і мистецьких студіях.

«АРТЕК» стверджує, що вчитися можна завжди, і це справа цікава і корисна! Протягом зміни ми мандруємо та досліджуємо навколишній світ і нашу рідну Україну. Вирушаємо в екскурсії та походи, беремо участь у головних соціальних, культурних, спортивних подіях столиці, відвідуємо місця-візитівки країни, її музеї та галереї, наукові центри та виставки.

«АРТЕК» – це місце свободи і творчості з широкими можливостями для зміцнення здоров’я, розвитку здібностей та інтересів. Це чарівна територія дружби, заповідне місце, де людина і природа поєднуються в єдине ціле.

Дітей чекають незабутні зміни в МДЦ «АРТЕК»:

Зірковий новорічний мюзикл в «АРТЕКУ» (02.01.17 – 08.01.17). Казковий початок Нового року в заповідній Пущі у колі дивовижно талановитих друзів і в атмосфері неповторних вражень – мрія, яка вже завтра стане щасливою реальністю. Зимові канікули в «Артеку» – це унікальна можливість стати героєм улюбленої музичної казки «12 місяців» на новий лад, яка народжується на очах і розігрується разом із зірками протягом святкового тижня. Рідкісна нагода зазирнути за сценічні лаштунки, перевірити власні сили на творчій кухні, заявити гучно про свій талант і відчути себе голлівудською зіркою.

Медичний супровід. Кожна дитина, яка знаходиться у центрі має медичне страхування. Надання невідкладної медичної допомоги здійснюється цілодобово під час перебування дітей в центрі, під час походів та екскурсій, знаходження за межами центру. Медичним відділенням проводиться програма «Паспорт здоров’я», що включає діагностику загального стану здоров’я дитини. Окрім надання невідкладної медичної допомоги, відділення пропонує унікальну програму оздоровчих заходів на базі лікувально-діагностичного відділення (у тому числі тренажерну залу, соляну шахту,інгаляторій таке інше). Також під особливим наглядом знаходиться система харчування дітей.

Безпека. Ми особливо дбаємо про безпеку дітей. Комплекс відповідає нормам безпеки для дитячих оздоровчих закладів, територія є закритою для вільного відвідування і знаходиться під охороною цілодобово як персоналом центру, так і спеціальними підрозділами. Нічне чергування забезпечує своєчасну допомогу дитині у випадку виникнення в неї будь-яких проблем.

Паркові території своєчасно прибираються, проріджуються і сануються від небезпечних рослин і комах. Власний пляж комплексу знаходиться під пильним наглядом. Його відвідування здійснюється відповідно до встановлених правил. На березі працює служба контролю і порятунку на воді.

ВАРТІСТЬ ПУТІВОК  В АРТЕК НА  ЗИМОВІ КАНІКУЛИ 2017 роки:

Зміна Дати заїзду Кількість днів Вартість, грн
Зимові канікули 02.01.17 – 08.01.17 8 днів 2800
       


 
Задать вопрос менеджеру или забронировать путевку можно, заполнив форму
Sending

Комментарии запрещены.